Blackmood

Sezona Damgasını Vuran Mont ve Kaban Modelleri

İlker Konfeksiyon, Blackmood, Toptan Mont, Erkek Mont

Soğuk kış aylarının kendini hissettirmesi ile birlikte en çok ihtiyaç duyulan kıyafetler mont ve kabanlar oluyor. Bahar aylarında daha ince kumaş yapısı ile mont ya da yağmurluklar tercih edilirken daha soğuk havalar için kaban modelleri tercih ediliyor zorlayıcı hava koşullarının hakim olduğu kış aylarında iç kısmı elyaf dış kısmı ise su geçirmez malzeme kullanılarak tasarlanan mont ve kaban modelleri de kullanılabiliyor.

Sürekli değişken havası ile şaşırtan bahar aylarında ince yağmurluklar ya da nefes alabilen pamuklu dokuya sahip mont ve kaban modelleri ilgi çekiyor. Kullanım şekline göre uzun ya da kısa modelleri tercih edilebilen mont, birçok markanın koleksiyonlarında farklı seçeneklerle satışa çıkarılıyor. Erkek kaban ya da mont modelleri spor ve klasik kesim olmak üzere iki farklı kategoride satışa sunuluyor. Takım elbise için daha çok kaşe, deri, yün, kaşmir, nubuk gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan modeller tercih ediliyor. Spor giyim tarzını benimseyen erkekler ise daha çok kapitone tarzı mont ve kaban modellerinin yer aldığı koleksiyonlara ilgi duyuyor. Kapüşonlu ve şişme montlar kış sezonlarının vazgeçilmez giyim eşyaları olarak şıklığı ve trend görünümleri ile spor giyinmeyi seven genç erkeklerin beğenisini kazanıyor. Moda trendlerinde yeni bir akım olan slimfit fermuarlı kabanlar ise moda dünyasının öncü markalarının kreasyonlarında yer alıyor. Bedene tam oturan kabanların tasarımında kullanılan kumaşlar, vücudun ısı dengesini koruyan yapıları ile dikkat çekiyor.

Kışın ağırlığını ve kasvetli havasını üzerinizden atmak için BLACKMOOD modellerini gözden geçirebilirsiniz. Soğuk hava koşullarında bile tarzını korumak isteyen ve klasik görünmeyi sevenlerin seçimi olan marka, kapüşonlu ve cepli olarak tasarlanan modelleri ile spor giyinmeyi sevenlerin de kalbini fethediyor.  Moda trendlerinde her dönem yeri olan deri görünümlü mont modelleri ise asi görünmeyi seven erkeklerin seçimi oluyor.

Kalitesi ve kendine özgü kesimiyle her kesimin dikkatini çeken BLACKMOOD, dayanıklılığı ile de beğeniliyor. Markanın kalitesi ve çizgisi ile hayat bulan montlar farklı tarzıyla göz dolduruyor.

Türk markası olan BLACKMOOD yeni sezon mont modelleri ile oldukça iddialı geliyor. Moda trendlerinin yeni yükselen yüzü olan marka, kaliteli kumaş kullanımı ve tarz sahibi montları ile hem sıcak bir kış geçirmenizi hem de şık görünmenizi sağlayarak tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Modası geçmeyen tasarımlara imzasını atan Blackmood mont modelleri, uzun süre gardıroplarınızda klasik bir seçenek olarak yerini alıyor.